بسم الله الرحمن الرحیم ♥ امر به معروف ،،، نهی از منکر ♥ - روش هاى موثر براى داشتن جامعه ى حجاب مند
.................. به وبلاگ امر به معروف و نهی از منكر خوش آمدید///شادی ارواح معظم شهدا (خصوصا شهدای امر به معروف) صلوات................حجاب سنگری است محکم که زن را از نگاه مردان شیطان صفت مصون ومحفوظ نگه می دارد.
 
روش هاى موثر براى داشتن جامعه ى حجاب مند
نویسنده : | تاریخ : 07:08 ق.ظ

در این مطلب بصورت کاملا خودمانى و دوستانه روش هایى براى رفع مشکلات حجاب را معرفى و بررسى کنیم.


کم حجاب نه بدحجاب

قبول کنیم افرادى که داراى حجاب مناسب نیستند را بدحجاب خطاب کردن پسندیده نیست. چرا که کلمه ى بد بار منفى دارد و به فرد حس بدى را القا مى کند که باعث مى شود که به شدت واکنش بدهد. و صد البته که هیچ کس به ماست خود ترش نمى گوید.

احتمالا فرد قبول کند که حجابش کم و ناقص است و ترغیب شود که به میل خودش آن را کامل کند ولى هیچ گاه به سادگى قبول نخواهد کرد که پوشش بد بوده است.


شهداى عزیز مردم

مى دانیم که بسیارى از مردم حتى کسانى که مشکلات فرهنگى دارند در ته دل از صمیم قلب شهیدان را دوست دارند. و بیشتر کم حجابى شان به خاطر هیجانات و سبک و ثیاق وارداتى غرب است و به جرئت مى توان گفت کسى وجود ندارد که به خاطر لج بازى با شهدا به کم حجابى روى آورده باشند.

نصب یک بنر که در آن شهیدى با تبسم یک توصیه ى محبت آمیز به مردم عزیزش دارد روش خوبى براى تشویق به حجاب است.

اما اینکه بگوییم با نداشتن حجاب خون شهدا را پایمال مى کنید جمله ى سنگینى است و به کام هیچ کس خوش نمى آید هر چند واقعیت هم همینطور است که نداشتن پوشش مناسب بى توجهى به وصیت شهداست اما این طورى گفتن نه تنها فردى به اصلاح حجابش واقف نمى شود بلکه احساسش نسبت به شهدا ممکن است بدبینانه شود.


نامحسوس عمل کنیم

تا بحال طرح هاى زیادى از طرف اشخاص حقیقى و حقوقى اجرا شده و اتفاقا روى عده ى زیادى هم تاثیر گذاشتند ولى خب بازده صد در صد هم نبوده است.

تا به اینجا براى اینکه طرحى در جامعه عملى شود و کلید بخورد ابتدا طرح را نام گذارى مى کردند و سپس قبل از شروع طرح در رسانه هاى داخلى خبر شروع چنین طرحى از تاریخ معین با اطلاعات و توضیحات تمام و کمال در اختیار گذاشته مى شد.

خب مردم از این طرح ها استقبال مى کنند ولى رسانه ها و افراد خارجى و آن طرفى هم غافل نمى مانند و از طریق سیاه نمایى و جو سازى منفى سعى مى کنند در شبکه هاى اجتماعى و کانال هاى فضایى قبل از روع طرح آن را نافرجام کنند.  خلاصه به نظر بد نیست که ما هم هیچ اطلاعى در مورد طرح اجرایى ندهیم تا از آسیب ها و حمله ها در امان باشد.

بعنوان مثال کانال ها و شبکهاى فضایى هنگامى که تازه مهمان ناخوانده خانه هاى ایرانى شدند قصدشان را بر ملا کردند و گفتند که فرضا مى خواهیم طرح رواج مصرف نوشیدنى و مواد غذایى حرام در ایران را اجرایى کنیم؟

پس شاید بهتر باشد ما هم اطلاع ندهیم که به فرض قصد داریم طرح رواج حجاب را عملى کنیم.


کم حجاب ها الزاما مشکل سیاسى ندارند

با اینکه رسانه ها و عده ى انگشت شمار خارجى سعى دارند طورى جلوه دهند که کم پوششى نوعى اعتراض است و حتى گاهى آن را شورش مى خوانند و از این سبک پوششى تازه رواج شده مى خواهند بهره ورى سیاسى ببرند اما واقعیت چنىن نیست و افراد کم حجاب همانند بقیه مردم این را در مشارکت هاى خود در انتخابات و... نشان داده اند و مى دهند.


چکه آب مدوام بیشتر از سیل ناگهانى و موقتى تأثیر مى گذارد

بیایید یکبار دیگر هم عملکرد کانالها و رسانه هاى فضایى اىن مهمان هاى خودخوانده که از مهمان نوازى صاحب خانه حسابى سواستفاده مى کنند بررسى کنیم.

عده اى از این شبکه ها در اوایل هنوز ب بسم ا... را نگفته شروع به پخش برنامه هایى با هدف رواج بى حجابى و سنت شکنى و فرهنگ شکنى و تخریب اسلام را شروع کردند و با شکست سنگینى مواجه شدند. اما عده ى دیگر این کانال هاى فضایى که در مدارى دور زمین در حال گردش هستند دانستند که کم کم باید روى مخاطبین اثر گذاشت و یک شبه کار به جایى نمى رسد. به عنوان مثال حجاب کم کم به تحلیل افتاد طورى که مى توان یک چرخه تکامل براى آن فرض کرد: چادر به  مغنه تبدیل شد و مغنه به روسرى و روسرى به شال.

حال ما هم اگر بخواهیم مهندسى معکوس کنیم باید بدانیم یک شبه راه صد ساله را رفتن و فردى که حجاب کاملى ندارد با حجاب کنیم بسیار سخت خواهد بود ولى اگر ما هم کم کم عمل کنیم و مثلا شال را به روسرى و روسرى را به مغنه و... تبدیل کنیم موفقیت ازآن ما خواهد بود.


راه شهدا هم چنان از ۱۴۰۰ سال پیش باقیست...


منبع : http://www.mahud.ir/post/14کدنویسی و گرافیک : شهدای کازرون
Web Template By : 1100Shahid.ir
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات